טיפים לשמירה על שיניים בריאות
מאת ישראל בלייכר ( פורסם באתר: http://www.articles.co.il/ )

מבנה חלל הפה והשיניים

לחלל הפה תפקיד חשוב בהכנת המזון לעיכול ולכל הפעולות הנעשות בפה אשר מכינות את האוכל לבליעה.פעולת הכנת האוכל הינה מורכבת ומשתתפים בה מספר איברים רב ובינהם:השיניים,הלשון,החניכיים ועוד.

הקפד על תזונה נכונה


אל תפריז באכילת דברי מתיקה,מתיקות רבה הורסת את הפיגורה שלך ואת שינייך.אם אתה אוהב ללעוס מסתיק-לעס מסטיק שאינו מכיל סוכר.אל תנסה לפצח בשיניים אגוזים קשים.אגוז אחד קשה מדי יפצח לך בקלות שתי שיניים בריאות.כל סדק שייוצר בציפוי הזגוגית יאפשר להרבה חיידקים לעשות הרבה נזק.לכן אכול רק מזון שאין בו סכנה לשיניים.

הברש שיניים כהלכה


השתמש במברשת טובה לא קשה מדי ולא רכה מדי.אל תתבייש לבקש המלצה מהרוקח בבית המרקחת או מרופא השיניים שלך.השתמש במשחה המכילה פלואור.הברש את השיניים יותר מפעם אחת ביום ,ורצוי לאחר כל ארוחה,אל תתעצל/י:הברש ביסודיות מבפנים ומבחוץ את משטחי הלעיסה.המאמץ הקטן הזה ימנע ממך הרבה כאבי שיניים.

השתמש בחוט דנטלי


החוט הדנטלי משלים את פעולת המברשת. מעבירים אותו בין שיניים ובתנועות ניסור מתונות מוציאים את השיירים שנותרובחריצים.פעולה זו מונעת היווצרות רובד חיידקים,ושומרת על שיניים צחות ויפות.

בקר אצל רופא שיניים


עשה זאת בקביעות פעם בשנה,הרופא יערוך לך בדיקה שגרתית ולא מכאיבה. יאתר בעיות בשלבי הופעתן,ימנע רקבונות ודלקות חניכיים,ויחסוך ממך הרבה טיפוליםוכאבים מיותרים.את כל מחלות השיניים אפשר למנוע כאשר הן קטנות.אל תתן להם לגדול,ותזכה בשיניים יפות ובריאות.

מומחה יישור שיניים

ד"ר תמר פינקלשטיין - מומחית ליישור שיניים


יישור שיניים מאפשר לכל אדם, בכל גיל, להגיע לחיוך בריא ויפה המשפר את ההופעה החיצונית ותורם להרגשה טובה ולביטחון עצמי גבוה.

:שיטות הטיפול במרפאתנו

שיטת Invisalign

שיטת Incognito

שיטת DAMON

שיטת אירודנטיס

מגן שיניים

פורום יישור שיניים / אורתודונטיהד''ר תמר פינקלשטיין - אורטודנטיה
רח' ביאליק 36
גבעת שמואל
טל. 03-5320044
פקס:077-3355225
מייל:info@orthodontia.co.il
שם מלא:*
דואר אלקטרוני:
טלפון:*
הודעתך:
שלח הודעה