מאמרים
טיפולי שיניים כחלק מטיפול באזור הפנים
הפנים שלנו מהווים את כרטיס הביקור שלנו, ויוצרים את הרושם הראשוני החשוב ביותר. מה הפלא שאנשים רבים שואפים לשמור על עור פנים בריא עד כמה שניתן?

5 סיבות למה חשוב לצחצח שיניים לפחות פעמיים ביום
מה יכול להיות יותר חשוב מאשר לשמור על השיניים שלנו בריאות ושלמות? מעבר לפן האסתטי, מדובר על היכולת שלנו לדבר בצורה מובנת ולאכול כל דבר שמתחשק לנו.
איך בוחרים את שיטת יישור השיניים המתאימה ביותר?
האפשרות ליישר את השיניים עברה כבר מזמן לתחום החובה, כאשר אלמנט היופי והאסתטיקה בחיי היום-יום מקבל משמעות רחבה יותר ויותר, ומגיע לכל תחום בחיים
יישור שיניים לאחר השתלת שן – כן או לא?
אם החלטתם להשיג חיוך בריא ואטרקטיבי יותר, זו תהיה החלטה שלא תתחרטו עליה. מחקרים מוכיחים שחיוך נאה משפר לא רק את האסתטיקה של הפנים, אלא מיטיב גם עם הבריאות הכללית שלכם.

השתלת שיניים ביום אחד
אם בעבר מי שבפיו היו חסרות מספר שיניים, שלא לדבר על רצף או שורה שלמה, נאלץ לעבור תהליך ארוך ומייסר למדי עד שיכל ליהנות שוב מפה מלא שיניים, הרי שבימינו, לאור קפיצת הדרך המשמעותית שביצעה הרפואה הדנטלית באופן כללי, ותחום שיקום הפה בפרט, ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד
שיטות להלבנת שיניים
החלטתם להפסיק לחשב כל חיוך ולהכיר שיטות להלבנת שיניים? מאמר זה נכתב עבורכם.
בריאות השן היא ערך עליון, אך במקביל, למראה החיוך שלכם סטאטוס חברתי וזו הלכה למעשה הסיבה המהותית בשלה רבים נוהגים לערוך הלבנת שיניים באמצעות שיטות מגוונות, המתאימות לכל אדם באופן אישי. לכל אחת מהשיטות אפקטיביות שונה וטיפול בעל אופי משתנה. עוד לפני שאתם ניגשים לערוך הלבנה, פרסנו לפניכם סקירה קצרה אודות שיטות להלבנת שיניים.
יישור שיניים לינגואלי
יישור שיניים לינגואלי או גשר לינגואלי, הוא שיטה טיפולית קוסמטית שכיחה בקרב מטופלים רבים ברחבי הארץ בפרט ובעולם בכלל. להבדיל משיטות אחרות, יישור שיניים לינגואלי אינו גורם למבוכה בקרב המטופלים, משום שהוא אינו חושף את הסמכים בחלק הקדמי של השיניים. גשר לינגואלי נראה דומה מאוד לגשרים המסורתיים, אך להבדיל מהגשר המסורתי, מורכב הגשר הלינגואלי בחלקו הפנימי של הפה, דהיינו בחלק של הלשון, כך שאף אדם אינו יכול לשער כי המטופל בעיצומו של יישור שיניים, מה שמקל עליו לעבור הליך אסטטי זה.   
ההבדלים בין שיטות יישור שיניים הקיימות כיום וכיצד מתאימים את השיטה למטופל
החיוך הוא חלק בלתי נפרד משגרת היום יום, כך שאם מצב השיניים אינו מאפשר לאדם לחייך, איכות חייו נפגמת ולעיתים באופן משמעותי. אורתודנטיה היא תחום ברפואת השיניים, אשר עוסקת בבעיות הקשורות למיקום השיניים, יישור שיניים, מבנה הלסתות ועוד. אם גם אתם סובלים משיניים לא ישרות ורוצים לשפר את מראה החיוך שלכם, זה הזמן להכיר את שיטות הטיפול המובילות.
יישור שיניים כעזר לתחומים שונים ברפואת שיניים
בעידן הנוכחי הפשרות לא באות בחשבון, בעיקר ברגעים בהם מדובר על בריאותכם והמראה האסתטי שלכם. תחום האורתודונטיה מהווה עזר ותחום משלים לרפואת השיניים ועל כן לעיתים על מנת להשלים טיפולי שיניים אצל הרופא, יש לבקר במרפאתו של האורתודונט ולקבל המלצה לגבי המשך הטיפול. האורתודנט יכול לסייע לכם לאתר פתרונות למצבים שונים ומגוונים אודותיהם, נרחיב במאמר זה.
צמצום רווחים בין השיניים
רווחים בין השיניים היא תופעה אסטטית לא נעימה, אשר פוגעת בתדמית ובביטחון העצמי של האדם. על מנת שלא לפגוע באיכות החיים בשל הריווחים והתחושות הנלוות לכך, נכון לגשת לאורתודנט, לאבחן את הגורם ולבצע צמצום רווחים בין השיניים, מוקדם ככל האפשר. הסיבות לרווחים הן רבות ומגוונות, הכוללות: שיניים קטנות ביחס לעצמות הלסת, שן חסרה או שן בתת מידה, גדילת יתר של פרנום השפתיים (רקמה היוצאת מהשפה העליונה אל החניכיים), מחלות חניכיים הגורמות לאיבוד העצם, הרגלים "מגונים" אשר דוחפים את השיניים קדימה ויוצרים רווחים בין השיניים, לרבות מציצת אצבע, דחיפת הלשון במהלך הדיבור, הבליעה, או המנוחה.

ניקוי שיניים
ניקוי שיניים הוא הליך הכרחי, בדיוק כפי ששתיית מים הכרחית לגופכם. חשוב להבין כי ניקוי שיניים תדיר ויסודי, עתיד למנוע ביקורים אצל רופא שיניים. אין ספק כי אף אחד אינו ממהר להגיע אל רופא השיניים, אלא אם כאב חד מפלח את אזור השן ומדיר שינה מעיניו ובכדי להימנע מסיטואציה זו, הקפידו על ביקור תקופתי אצל שיננית וניקוי יומיומי של שיניכם.
יישור שיניים בהריון
כל אישה מברכת את הרגע בו היא נקלטת להריון, ומגופה עתיד ברבות החודשים להיוולד צאצא חדש שימלא את חייה. אחת השאלות הנפוצות בקרב נשים בהריון, היא האם יכולה האישה ההרה לגשת אל רופא השיניים ולבצע טיפולי שיניים ביניהם סתימות, עקירות וכדומה?
הסוף למראה "ברזלים על השיניים": יישור שיניים עם סמכים פנימיים - INCOGNITO
מי לא מכיר את "הגשר" "הפלטה", "הרסן", "הקוביות"?
יישור שיניים הפך בשנים האחרונות לטיפול פופולרי ונפוץ בקרב בני נוער אך לא רק...
הדרך ליישר שיניים מבלי שאף אחד יראה - INVISALIGN
האם רק לילדינו הזכות ליישר שיניים? האם נחרץ גורלנו להישאר בחיוך עקום? האם הפתרון היחיד הנו קוביות וחוטי מתכת על השיניים?
לא עוד! ד"ר תמר פינקלשטיין, מומחית ליישור שיניים מציגה עוד שיטת טיפול חדשנית אשר תגרום לרבים לשוב לחייך.
דרכים להתמודדות עם הפחד מטיפול בשיניים
הכאב בשיניך הולך ומתעצם, הולך וגובר וממש "משגע פילים". אך, למרות הסבל המתמשך, אינך מעז אפילו לחשוב על האפשרות להגיע לטיפול בשיניים ולהיגאל סוף סוף מהייסורים המתמשכים . כל מחשבה מעוררת בך מחדש תחושת בעתה ורתיעה. אבל, ככל שאתה דוחה את הטיפול , כן מחריף ומדרדר מצב השיניים ונפגמת גם תחושת הרווחה האישית והבין אישית.

יישור שיניים
מי צריך יישור שיניים ומהן הבעיות המאפיינות צורך ביישור שיניים? מתי ניתן לבצע את הטיפול? האם יש גילאים בהם אי אפשר ליישר שיניים? כמה זמן אורך יישור שיניים? כיצד מתבצע הטיפול?
יישור שיניים (או בעגה מקצועית: אורתודנטיה), הינו טיפול אסתטי, שמטרתו העיקרית לאפשר למטופל להשיג חיוך יפה ואסתטי. הטיפול יכול לתת מענה גם לבעיות הקשורות במבנה הלסת: אי-נוחות בלעיסה, או פגמים מבניים אחרים בשיניים.

טיפולי שיניים של הלבנת שיניים
מהי הלבנת שיניים? מהן שיטות הטיפול וכיצד מתבצע הטיפול? מהי שיטת הטיפול המתאימה עבורך? מהם הגורמים הפוגעים בלובן הטבעי של השיניים? האם הלבנת שיניים כוללת גם הלבנה של כתרים וסתימות? מהם הסיכונים בטיפול?

הלבנת שיניים
בימינו, בריאות השן אינה הכל. מטופלים רבים מתעניינים גם באפשרות לקבל חיוך זוהר יותר.
הסיבות לכך הן חברתיות יותר מאשר ביולוגיות.השיטות נבדלות זו מזו במשך הזמן הדרוש להלבנה, במשך הזמן שהיא שורדת אח"כ בפה ובאפקטיביות שלהן.

טיפים לשמירה על שיניים בריאות
לחלל הפה תפקיד חשוב בהכנת המזון לעיכול ולכל הפעולות הנעשות בפה אשר מכינות את האוכל לבליעה.פעולת הכנת האוכל הינה מורכבת ומשתתפים בה מספר איברים רב ובינהם:השיניים,הלשון,החניכיים ועוד.

יישור שיניים הלכה למעשה
יישור שיניים (אורתודונטיה) הוא ענף רפואת השיניים העוסק בבעיות הקשורות למיקום השיניים והלסתות כגון צפיפות, רווחים, שיניים בולטות וקשיים בסגירה.
יישור שיניים ניתן לעבור בכל גיל. טיפולי יישור שיניים הם נחלת הכלל, החל מילדים צעירים מגיל 8 דרך בני נוער ועד למבוגרים.
מומחה יישור שיניים

ד"ר תמר פינקלשטיין - מומחית ליישור שיניים


יישור שיניים מאפשר לכל אדם, בכל גיל, להגיע לחיוך בריא ויפה המשפר את ההופעה החיצונית ותורם להרגשה טובה ולביטחון עצמי גבוה.

:שיטות הטיפול במרפאתנו

שיטת Invisalign

שיטת Incognito

שיטת DAMON

שיטת אירודנטיס

מגן שיניים

פורום יישור שיניים / אורתודונטיהד''ר תמר פינקלשטיין - אורטודנטיה
רח' ביאליק 36
גבעת שמואל
טל. 03-5320044
פקס:077-3355225
מייל:info@orthodontia.co.il
שם מלא:*
דואר אלקטרוני:
טלפון:*
הודעתך:
שלח הודעה